BUJ

Viena veida auduma pasūtījuma metrāža ir 0.10 cm. Klientiem ir jāņem vērā, ka trikotāžas audumu malas mēdz veidot rullīti, kas brīžiem apgrūtina šūšanu, tāpēc mēs iesakām, izvēlēties metrāžu ne mazāku par 0.40 cm.  Šis apstāklis neattiecas uz manžetu audumu, kur bieži vien pietiek ar 0.20 cm, ko var izmantot vairākiem izstrādājumiem. Manžetu audumu malas  nerrullējas.  

Standartā piegādes izmaksas nav iekļautas cenā. Atsevišķos gadījumos, kad mēs rīkosim akcijas, konkursus vai tamlīdzīgus mārketinga pasākumu, piegādes izmaksas apmaksāsim mēs. Par šādiem pasākumiem, klienti tiks informēti mūsu sociālo tīklu vietnēs.

Jā, audumus var apskatīt un nopirkt klātienē. Atrodamies Rīgas pilsētā,  Kr.Barona ielā 31. Ieejas no Lāčplēša ielas.  Par audumu apskati ir iepriekš jāvienojas, rakstot vēstules Facebook vai Instagram, vai arī zvanot  uz tālruni 26117729.

Pasūtījumu mūsu internveikalā var apmaksāt divos veidos:izmantojot Paysera iebūvēto maksāšanas sistēmu vai arī apmaksu veikt pamatojoties  uz rēķinu, kas tiek nosūtīts uz klienta norādīto uz e- pastu. Apmaksu skaidrā naudā nav iespējams veikt, izmantojot mūsu internetveikalu. Tādā gadījumā aicinām KLIENTUS ierasties mūsu birojā. 

Vidējais piegādes laiks ir 2 (divas) līdz 6 (sešas) darba dienas, taču piegādes termiņi var mainīties atkarībā no PĀRDEVĒJA  īpašajiem noteikumiem un citiem apstākļiem

Ņemot vērā to, ka audumi tiek griezti visā garumā un nav lieku atgriezumu, paraudziņus nav iespējams sagatavot. KLIENTS var izvēlēties iegādāties mazāko iespējamo metrāžu no konkrētā auduma. 

Jūs varēsiet norēķināties divos veidos – apmaksu veikt skaidrā nauda vai ar maksājumu karti, izmantojot Sumup karšu lasītāju. Pieņemam abu veidu kartes –  gan tās kuras nolasa pieliekot pie karšu lasītāja, gan tādas kuras ir jāievieto  karšu lasītājā. Čeks par pirkumu tikt nosūtīts uz Jūsu tālruni SMS veidā, vai uz e-pastu. 

PREČU PIEGĀDE UN ATGRIEŠANA

1. Pasūtot PRECI, PIRCĒJS izvēles vienu no piegādes veidiem. Piegādes maksa, ja tāda paredzēta, tiek norādīta PRECES pasūtīšanas brīdī pēc piegādes vietas izvēles.

2. PRECES piegāde notiek tikai pēc pilnīgas samaksas veikšanas par PRECI un tās piegādi.

3. PRECI var saņemt bezmaksas, UZŅĒMUMA juridiskajā adresē.

4. PRECE Latvijā var tikt saņemta ar pakomātiem, vai va/s “Latvijas Pasts” starpniecību. Samaksa par piegādi notiek pēc piegādātāju apstiprināta cenrāža.

5. PRECE uz citām valstīm tiek nosūtīta ar kurjeru dienestu.

6. UZŅĒMUMAM ir tiesības nepiegādāt PRECI, ja PIRCĒJS nav veicis pilnu samaksu par PRECĒM un to piegādi, kā arī tad, ja PIRCĒJS nav veicis pilnu samaksu par iepriekš pasūtītājam PRECĒM un to piegādi.

7. Izvēloties kurjera piegādi, PIRĒJAM ir pienākums norādīt precīzu un pilnīgu informāciju par piegādes vietu (t.sk., durvju kods, stāvs, precīza ēkas ieeja, ja tādas ir vairākas u.tml.). UZŅĒMUMS nav atbildīgs par piegādes termiņa kavējumu, ja tas radies KLIENTA nepilnīgi vai neprecīzi sniegtas informācijas dēļ.

8. PIRCĒJS var izmantot Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likumā ietvertās atteikuma tiesības un atgriezt Preci 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā. Lai izvairītos no strīdus situācijām, PRECES saņemšanas  brīdī PIRCĒJAM ir jāpārliecinās vai tā atbilst pasūtījumam (krāsa, preces nosaukums un citi būtiski parametri).

9.Ja PIRCĒJS vēlas izmantot atteikuma tiesības, jāņem vērā šādi ieteikumi un nosacījumi:
9.1.Atgriežamā PRECE nedrīkst būt lietota (ņemot vērā Preces specifiku - sasmērēta, saburzīta, nogriezts kāds gabals, uzrauts diegs, sedzināts ar gludekli vai taml.). Ja atgriežamās PRECES stāvoklis ir pasliktinājies, un tas ir noticis nepareizi to uzglabājot, PIRCĒJAM nav tiesības izmantot atteikuma tiesības.
9.2. PIRCĒJAM ir pienākums saglabāt un nesabojāt Preces oriģinālo iepakojumu.
9.3. Ja PIRCĒJS vēlas izmantot atteikuma tiesības, tādā gadījumā tam ir jāsazinās ar PĀRDEVĒJU pa e-pastu [email protected] PIRCĒJS saņem no PĀRDEVĒJA atteikuma veidlapas formu, kuru aizpilda un nosūta PĀRDEVĒJAM uz iepriekšminēto e-pastu.
9.4. PIRCĒJAM ir pienākums saglabāt gan piegādes dokumentus par PRECES saņemšanu, gan attiecīgos dokumentus par PRECES atgriešanu PĀRDEVĒJAM.
9.5. Sīkāku informāciju par to, kas ir distances līgums un atteikuma tiesības, PIRCĒJS var iepazīties sekojošā mājas lapas adresē: http://www.ptac.gov.lv. 9.6. Naudu par atgriežamo PRECI un tās piegādes izmaksām PĀRDEVĒJS pārskaita uz PIRCĒJA norādīto bankas kontu atteikuma veidlapā 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā pēc Līguma izbeigšanas un atteikuma veidlapā norādītās PRECES saņemšanas PĀRDEVĒJA birojā Kr.Barona ielā 31, Rīgā, LV -1011, pamatojoties uz Pircēja atteikumu.

PREČU PASŪTĪŠANA UN APMAKSAS KĀRTĪBA

1.Informācija par PRECI un tās cenu ir norādīta INTERNETA VEIKALĀ pie attiecīgās PRECES. Preču un piegāžu cenas ir spēkā PRECES pasūtīšanas brīdī. UZŅĒMUMAM ir tiesības jebkurā brīdī mainīt INTERNETA VEIKALĀ norādītās cenas pēc saviem ieskatiem un izmaiņas neattiecas uz jau veiktajiem un apmaksātajiem pasūtījumiem.

2.Cenas ir norādītas eiro (EUR). Uz doto brīdi UZŅĒMUMS nav PVN maksātājs, tāpēc rēķinā PVN netiks iekļauts. Piegādes izmaksas ir norādītas atsevišķi no PRECES cenas.

3.PIRCĒJS INTERNETA VEIKALĀ vispirms veic PRECES pasūtījumu, kas tiek ievietots pirkumu grozā. PIRCĒJAM ir iespēja turpināt izvēlēties citas PRECES pirms pasūtījuma apmaksas veikšanas.

4. Pasūtījuma veikšanas brīdī KLIENTAM ir jānorāda PREČU saņemšanas veids un adrese. PIRCĒJS piegādes adresi var norādīto ar OMNIVAS vai DPD adrešu izvēles lietotni.

5.PIRCĒJAM samaksa par precēm un tās piegādi ir jāveic vienā no INTERNETA VEIKALĀ norādītajiem norēķinu veidiem.

6.PRECES pasūtījums ir uzskatāms par veiktu un tas kļūst saistošs PIRCĒJAM un UZŅĒMUMAM brīdī, kad UZŅĒMUMS ir saņēmis maksu par PRECI un tās piegādi.

7.UZŅĒMUMS pēc pasūtījuma saņemšanas nosūtīs apstiprinājumu par pasūtījumu uz PIRCĒJA norādīto e-pastu.

8.Apmaksu par PRECI PIRCĒJS veic interneta veikalā www.juliuselifabrics.com saskaņā ar pieejamiem maksājuma veidiem - ar kredītkarti (MasterCard, Visa, Maestro, Visa Electron), no sava bankas konta tiešsaistes maksājumā vai ar pārskaitījumu uz SIA Pērļu rotnīca konta numuru, kas norādīts priekšapmaksas rēķinā. Visus piegādes izdevumus sedz PIRCĒJS.

9.Ja KLIENTS pasūtījuma brīdī ir izvēlējies priekšapmaksas rēķinu, tad rēķins ir spēkā un tas apmaksājams ne vēlāk kā 2 dienu laikā Par apmaksas brīdi tiek uzskatīts laiks, kad UZŅĒMUMS ir saņēmis naudu par PRECI un piegādi

10. PRECI nav iespējams pasūtīt telefoniski. PRECI var pasūtīt izmantojot mūsu INTERNETA veikalu.

PRIVĀTUMA POLITIKA

Pārzinis un tā kontaktinformācija

1.Personas datu apstrādes pārzinis: SIA Pērļu rotnīca, vienotās reģistrācijas Nr. 40103415012, juridiskā adrese Āpšu iela 5 -5, Rīga, LV 1004, audumus var apskatīt un saņemt birojā - Kr.Barona ielā 31, Rīgā.

3.Izmantojot mūsu internetveikala pakalpojumus un veicot preču iegādi, PIRCĒJS piekrītat savu personu datu apstrādei un glabāšanai

4. SIA Pērļu rotnīca (turpmāk tekstā – “mēs”, “mūs” “mums”, “mūsu”) apņemas apstrādāt tikai tādus personas datus, kas ir nepieciešami mūsu komercdarbības veikšanai, normatīvo aktu prasību un līgumsaistību izpildei, kā arī leģitīmo interešu nodrošināšanai. Mēs apstrādājam PIRCĒJA personas datus saskaņā ar spēkā esošajiem datu aizsardzības likumiem, tostarp Eiropas Savienības (ES) Vispārīgo datu aizsardzības regulu un citiem tiesību aktiem, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību

5. Mēs esam veikuši nepieciešamos tehniskos un organizatoriskos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību, kas nodrošina PIRCĒJA personas datu aizsardzību no nejaušas atklāšanas, maiņas vai citādas nelikumīgas datu apstrādes.

Personas datu apstrādes nolūki

6.Lai veiktu PIRCĒJA reģistrāciju mūsu internetveikalā, tādā veidā nodrošinot iespēju Jums saņemt saistošas akcijas un pakalpojumus, kā arī piedāvātu jums citas priekšrocības un privilēģijas, mēs apstrādājam Jūsu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un e-pastu

7.Lai identificētu PIRCĒJU kā pircēju un preču saņēmēju, izrakstītu rēķinu, nodrošinātu preces piegādi un izpildītu citas ar noslēgtā Līguma izrietošās saistības, mēs apstrādājam Jūsu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, e-pasta adresi, dzīvesvietas adresi un norēķinu informāciju

8.Lai nosūtītu PIRCĒJA darījumu un administratīvo komunikāciju materiālus, piemēram, veiktās reģistrācijas vai pirkuma apstiprinājumu, atgādinājumu par nepabeigtu pirkumu, vai sīkāku informāciju par preces piegādi, mēs apstrādājam Jūsu vārdu, uzvārdu un e-pastu.

9.Lai sniegtu atbildes uz PIRCĒJA jautājumiem, aizpildot mūsu mājaslapas saziņas sadaļu, tieši sazinātos ar mūsu personālu telefoniski vai elektroniski, mēs apstrādājam Jūsu brīvprātīgi sniegtos personas datus – vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un e-pasta adresi, kā arī citu sniegto informāciju. Jūsu personas dati tiks izmantoti tikai, lai sazinātos ar jums un atbildētu uz Jūsu jautājumiem, komentāriem vai ierosinājumiem.

10.Telefona sarunas netiek ierakstītas, jo PIRCĒJS nevar pasūtīt preci pa tālruni. Preci tikai un vienīgi var pasūtīt izmantojot mūsu interneta veikalu.

12.Lai piedalītos preču un pakalpojumu loterijās un konkursos, mēs apstrādājam KLIENTA vārdu, uzvārdu, e-pastu un tālruņa numuru. Izsakot vēlmi piedalīties loterijās un konkursos, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei.

Atgādinājums par nepabeigtu pirkumu

13.Informējam, ka izsūtīsim tehniskā atbalsta e-pastu 72 h laikā no brīža, kad nebūsiet pabeidzis noformēt pirkumu mūsu internetveikalā. Tas ir nepieciešams, lai pārliecinātos, ka PIRCĒJU nav skārušas tehniskas problēmas pirkuma veikšanas brīdī un atsauktu preces rezervāciju.

Personas datu glabāšanas laiks

14.Mēs PIRCĒJU personas datu glabāsim tik ilgi, cik nepieciešams minēto apstrādes mērķu sasniegšanai, ja vien ilgāka to glabāšana nav noteikta vai atļauta ar piemērojamiem normatīvajiem aktiem. Ja datu apstrāde notiek, pamatojoties uz Jūsu sniegtu piekrišanu, tad dati tiks apstrādāti, kamēr Jūsu piekrišana ir spēkā un tā nav atsaukta

Personas datu nodošana

15.Lai pildītu savas saistības pret PIRCĒJU, mēs varam nodot PIRCĒJU personas datus sadarbības partneriem, datu apstrādātājiem, kas veic nepieciešamo datu apstrādi mūsu uzdevumā, piemēram, IT infrastruktūras izstrādātājam un uzturētājam, mārketinga aģentūrām, līzinga kompānijām, kurjerdienestiem u.c. Šiem uzņēmumiem, saskaņā ar likumu un mūsu sadarbības līgumu, tiek prasīts aizsargāt PIRCĒJA personas datus un apstrādāt tikai saskaņā ar mūsu norādītajiem mērķiem

16.Pēc pieprasījuma mēs varam nodot PIRCĒJA personas datus valsts un tiesībsargājošajām iestādēm, lai nepieciešamības gadījumā aizstāvētu savas juridiskās intereses, sastādot, iesniedzot un aizstāvot juridiskas prasības.

Personas datu apstrādes vieta

17.Mēs, galvenokārt, apstrādājam PIRCĒJA personas datus ES/EEZ, un Jūsu personas dati netiek nosūtīti vai apstrādāti valstī, kas atrodas ārpus ES/EEZ, izņemot gadījumus, kad ar sīkfailu starpniecību veicam Personas datu apstrādi.

Bērni

18.Mēs nesniedzam pakalpojumus nepilngadīgā personām. Gadījumā, ja mēs uzzināsim, ka esam ieguvuši un apstrādājam nepilngadīgo personu datus, mēs veiksim attiecīgas darbības, lai izdzēstu šos personas datus.

Jūsu tiesības attiecībā uz personas datu apstrādi

19.PIRCĒJAM saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu un Latvijas Republikas tiesību aktiem ir tiesības:
1) piekļūt saviem personas datiem un saņemt informāciju par to apstrādi;
2) pieprasīt labot nepareizus, neprecīzus vai nepilnīgus personas datus, vai izlabot tos pašam, ielogojoties savā profilā;
3) dzēst savu personas datus (“tikt aizmirstam”), izņemot gadījumus, kad likums mums pieprasa saglabāt datus;
4) atsaukt iepriekš sniegtu piekrišanu datu apstrādei;
5) ierobežot savu datu apstrādi - tiesības pieprasīt, lai mēs īslaicīgi pavisam pārtraucam apstrādāt visus Jūsu personas datus;
6) pieprasīt Jūsu personas datu kopiju elektroniskā formātā un tiesības uz šo datu nodošanu citam pārzinim (datu pārnesamība);
7) vērsties Datu valsts inspekcijā.

20. PIRCĒJS varat iesniegt pieprasījumu par savu tiesību īstenošanu, aizpildot formu klātienē mūsu birojā Kr.Barona ielā 31, Rīgā, uzrādot personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti), vai arī iesūtot pieprasījumu elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu.

21.Mēs varam veikt izmaiņas Privātuma politikā jebkurā brīdī un bez iepriekšēja brīdinājuma. Labojumi stājas spēkā pēc to publicēšanas mājas lapā. KLIENTS esat atbildīgs periodiski pārlasīt šo Privātuma politiku, lai būtu pārliecināts, ka esat iepazinies ar izmaiņām.

DISTANCES LĪGUMS

1.Šis līgums tiek slēgts starp interneta tirdzniecības vietnes www.juliuselifabrics.com īpašnieku SIA „Pērļu rotnīca”, vien. reģistrācijas Nr.40103415012, juridiskā adrese: Āpšu iela 5-5, Rīga, LV – 1004, (turpmāk tekstā – Pārdevējs), un Pircēju, kas izdara pasūtījumu un veic pirkumu www.juliuselifabrics.com interneta tirdzniecības vietnē. Distances līgums attiecas uz visiem pasūtījumiem un pirkumiem, kas veikti www.juliuselifabrics.com interneta tirdzniecības vietnē. Šis Distances līgums neattiecas uz pirkumiem, ko Pircējs veicis Pārdevēja mazumtirdzniecības veikalos. Veikals atrodas Kr.Barona ielā 31, Rīgā. 

2. Pircējs pasūta, pērk un apmaksā, bet Pārdevējs piegādā un pārdod audumus un šūšanas piederumus (turpmāk Preces saskaņā ar šī līguma noteikumiem (turpmāk tekstā saukts Līgums).

3. Pircējs pasūta Preces, izmantojot pieejamo e-veikalu, ieliekot attiecīgo audumu un attiecīgo auduma daudzumu, grozā. PIRCĒJS var grozā ievietot tik daudz PRECES, cik tas vēlas, ņemot vērā pieejamo daudzumu (metrāžu, vai gabalus). PIRCĒJS veicot pasūtījumu, PIRCĒJS  apņemas  norādīt precīzu informāciju, t.i., vārdu, uzvārdu, piegādes adresi un savu kontaktinformāciju un nospiežot uz lauka „Pasūtīt“. Par jebkurām izmaiņām PIRCĒJS apņemas ne vēlāk kā 24 stundu laikā no pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas brīža informēt PĀRDEVĒJU, rakstot e-pastu uz j[email protected] PIRCĒJS ir atbildīgs par pareizu datu uzrādīšanu, pretējā gadījumā PRECES piegāde netiek garantēta. PRECES pasūtīšana uzskatāma par PIRCĒJA piedāvājumu PĀRDEVĒJAM  noslēgt šo Distances līgumu par pasūtītātās PRECES piegādi un par PIRCĒJA piekrišanu iegādāties pasūtīto PRECI par norādīto cenu. Personas dati, kas attiecas uz preces piegādi, netiek nodoti trešajai personai, izņemot piegādes kompānijām –  “OMNIVA”, DPD”  (turpmāk kurjerpasts), pasūtījuma piegādes nodrošināšanai.

4. PĀRDEVĒJS veic PRECES piegādi PIRCĒJA norādītajā adresē. Ja piegāde notiek izmantojot kurjedienesta pakalpojuu – OMNIVA vai DPD, PIRCĒJS var izvēlēties piegādes adresi izvēles logā. PIRCĒJS sūtīšanas izdevumus un PREČU apmaksu veic kopā, pirms apstiprinājumu saņemšanas un PREČU piegādes no PĀRDEVĒJA. Piegādes cena tiek iekļauta rēķinā.

5.Pasūtījumus PIRCĒJS var veikt 24 stundas diennaktī, bet pasūtījumu komplektēšanu PĀRDEVĒJS veic: darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00, sestdienās, svētdienās – komplektēšana netiek veikta. PĀRDEVĒJS  nosūta PIRCĒJAM apstiprinājumu par pasūtījuma pieņemšanu e-pasta veidā. Ja PIRCĒJS nesaņem apstiprinošu e-pastu, tad pasūtījums nav pieņemts. Pasūtījuma komplektēšana tiek uzsākta brīdī, kad nauda ir ieskaitīta PĀRDEVĒJA kontā.

6.PIRCĒJS var izmantot Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likumā ietvertās atteikuma tiesības un atgriezt Preci 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā. Lai izvairītos no strīdus situācijām, PRECES saņemšanas  brīdī PIRCĒJAM ir jāpārliecinās vai tā atbilst pasūtījumam (krāsa, preces nosaukums un citi būtiski parametri).

7.Gadījumā, ja PRECES ir sakomplektētas neprecīzi, PIRCĒJAM ir tiesības PRECI apmainīt 14 (četrpadsmit) dienu laikā, aizpildot atgriešanas veidlapu. Kurjerpasta izdevumus iepriekšminētajā gadījumā sedz PĀRDEVĒJS.

8.Ja PIRCĒJS vēlas izmantot atteikuma tiesības, jāņem vērā šādi ieteikumi un nosacījumi:                                                                                          8.1.Atgriežamā PRECE nedrīkst būt lietota (ņemot vērā Preces specifiku – sasmērēta, saburzīta, nogriezts kāds gabals, uzrauts diegs,  sedzināts ar gludekli vai taml.). Ja atgriežamās PRECES stāvoklis ir pasliktinājies, un tas ir noticis nepareizi to uzglabājot, PIRCĒJAM nav tiesības izmantot atteikuma tiesības.                                                                                                                                                                                                              8.2. PIRCĒJAM ir pienākums saglabāt un nesabojāt Preces oriģinālo iepakojumu.                                                                                                        8.3. Ja PIRCĒJS vēlas izmantot atteikuma tiesības, tādā gadījumā tam ir jāsazinās ar PĀRDEVĒJU pa e-pastu [email protected] PIRCĒJS saņem no PĀRDEVĒJA  atteikuma veidlapas formu, kuru aizpilda un nosūta PĀRDEVĒJAM uz iepriekšminēto e-pastu.                                          8.4. PIRCĒJAM  ir pienākums saglabāt gan piegādes  dokumentus par PRECES saņemšanu, gan attiecīgos  dokumentus par PRECES atgriešanu PĀRDEVĒJAM.                                                                                                                                                                                                              8.5. Sīkāku informāciju par to, kas ir distances līgums un atteikuma tiesības, PIRCĒJS var iepazīties sekojošā mājas lapas adresē: http://www.ptac.gov.lv.                                                                                                                                                                                                          8.6. Naudu par atgriežamo PRECI un tās piegādes izmaksām PĀRDEVĒJS pārskaita uz PIRCĒJA norādīto bankas kontu atteikuma veidlapā 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā pēc Līguma izbeigšanas un atteikuma veidlapā norādītās PRECES  saņemšanas PĀRDEVĒJA birojā Kr.Barona ielā 31, Rīgā, LV -1011, pamatojoties uz Pircēja atteikumu.

9.Vidējais piegādes laiks ir 2 (divas) līdz 6 (sešas) darba dienas, taču piegādes termiņi var mainīties atkarībā no PĀRDEVĒJA  īpašajiem noteikumiem un citiem apstākļiem.

10.Visas cenas ir norādītas bez  PVN (pievienotās vērtības nodoklis). 

11.Apmaksu par PRECI PIRCĒJS veic interneta veikalā www.juliuselifabrics.com saskaņā ar pieejamiem maksājuma veidiem – ar kredītkarti (MasterCard, Visa, Maestro, Visa Electron), no sava bankas konta tiešsaistes maksājumā vai ar pārskaitījumu uz SIA Pērļu rotnīca konta numuru, kas norādīts priekšapmaksas rēķinā. Visus piegādes izdevumus sedz PIRCĒJS. 

12.Šis Līgums ir saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem. PIRCĒJS  apliecina, ka ir iepazinies ar šī Līguma noteikumiem un apņemas tos ievērot un pildīt.

13. Pircējs tiek informēts, ka Pārdevējam ir tiesības jebkurā laikā vienpusēji mainīt šī Līguma noteikumus..

Close Menu
×
×

Cart