Audumu pasūtīšana – viegli un saprotami par svarīgāko! 

1. Mūsu veikalā visiem audumiem un šūšanas piederumiem, cena ir norādīta par metru. Un atskaites punkts ir 1 metrs, kas ir redzams metrāžas lodziņā. 

2. Ja Jūs vēlaties vairāk vai mazāk konkrēto audumu/šūšanas piederumu, metrāžas lauciņā nospiežot – vai +, Jūs iegūsiet vajadzīgo apjomu. Jūs nevarēsiet iegādāties vairāk preci, kā tā ir noliktavā. 

3. Preci var ielikt uzreiz grozā, nospiežot uz pogas “Pievienot grozam” un preces daudzums būs 1m. Ja vēlaties koriģēt preces daudzumu, atveriet konkrēto preci un Jums būs tādā iespēja. Preces daudzumus var koriģēt arī tad, kad prece ir grozā, pirms samaksas veikšanas. 

4. Preces apraksts parādīsies, kad atvērsiet konkrēto preci jaunā lapā. 

5. Kad visas preces būs izvēlētas, Jums jāspiež poga “Noformēt pirkumu”. 

6. Attiecīgajās sadaļās Jums aizpilda nepieciešamie dati. Norādiet preces saņemšanas veidu. Ja esat izvēlējies piegādi ar Omniva vai DPD, piezīmēs norādiet saņemšanas punktu.Ja ir nepieciešama piegāde ar kurjeru, tāda iespēja pastāv, par to mēs vienosimies atsevišķi. Šādā gadījumā atzīmējiet, ka saņemsiet preci birojā. Ja ir nepieciešama preces piegāde ar va/s “Latvijas Pasts” starpniecību (dēļ labām attiecībām ar pastnieku, piegāde tiek veikta līdz mājām :)), tad tāda iespēja arī pastāv, par to vienosimies atsevišķi.  

7. Preces piegāde uz ārvalstīm ir iespējama. Ņemot vērā, ka piegādes cenas atšķiras, tad par piegādi vienosimies atsevišķi, atrodod Jums labāko piegādes veidu. 

8.Preci var saņemt bez maksas mūsu birojā Kr.Barona ielā 31, Rīgā, par to iepriekš vienojoties. 

9. Jūsu ērtībai esam integrējuši vairākus maksājuma veidus –  bankas tiešais maksājums, elektroniskie norēķini un karšu maksājumi. 

10. Bankas tiešais maksājums ir parastais bankas maksājumus. Jūs apmaksājat rēķinu, kas parādās uzreiz pēc pasūtījuma noformēšanas. 

11. Elektroniskie norēķini ir maksājumi, kad Jūs izvēlaties banku, kurā Jums ir konts, ievadāt Jūsu identifikācijas datus un veicat maksājumu uzreiz no sava bankas konta. 

12. Karšu maksājumos attiecīgajos lauciņos ievadāt karšu identifikācijas elementus un veicat maksājumu.

13. Preci mēs izsūtam 1-2 darba dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas mūsu bankas kontos.

Close Menu
×
×

Cart